Dobermann – I.D.

Geboortedatum 2004-02-28
Geslacht Teef, zw/r
Gezondheid HD-A, PHPV/PHTVL-vrij
Vader ARGO-ARLEN Black Ballerina
Vader info HD-A, PHPV/PHTVL-vrij,  B,  BP,  BH,  IPO-I, ZTP-V-1A, Landesgrüppen-JugendSieger Altona ’00,  VDH-Anw. Altona ’01,  VDH-Anw. + CAC Gotenburg ’03,  Beste Gebruikshond + Hazeldonk Res.Winner ’03
Moeder
World Champ. NEW-JOY Les Deux Peupliers
Moeder info
HD-A, PHPV/PHTVL-vrij,  BH,  VZH,  DGT,  UV,  ADpr,   IPO-III,  ZTP-V-1A,  WERELD Kampioen ’02,  NEDERLANDS Kampioen,  Dts-VDH Kampioen,  Dts-DV Kampioen,  BELGISCH Kampioen,  LUXEMBURGS Kampioen,  INTERNATIONAAL Kampioen,  Westfalen JugendSieger ’00,  Winner Trofee van Vlaanderen ’00,  Winster Amsterdam ’00,  DVIN-Jaarprijs Winster ’00,  LandesgrüppenSieger Westfalen ’01,  Luxemburgs-Trophy Winster ’01,  LandesSieger Thuringen ’01,  BE-NE-LUX-Winner ’01,  DVIN-KCM Winster ’01,  World-Dog-Show Winster Amsterdam ’02,  DV-Siegerin ’02.
Eigenaar P. Hendrikx, Rijsbergen (NL)

Tentoonstellingsresultaten

Plaats Jaar Klasse Kwalificatie / Titels
Arnhem CACIB (NL) 2005  Jeugd Kl.
1 Uitm. + CAC
Trimunt   (NL)
2005
Intermediair
1 Uitm. + Beste Teef
Mönchen-Gladbach CAC (D)
2005
Intermediair
1 Uitm. + VDH-Anw. + CAC
Rheinberg, CAC-schau (D)
2006
Intermediair
1 Uitm. + VDH-Anw. + CAC + BOB + RHEINLAND-SIEGER
Iserlohn  CAC (D)
2006
Open Kl.
1 Uitm. + VDH-Anw.
Kaunitz CAC (D)
2006
Open Kl.
2 Uitm. + Res. CAC

Essen CAC (D) 2007 Gebr.Kl. 1 Uitm. + VDH-Anw. + CAC
Rheinberg, CAC-Zuchtschau 2008 Gebr.Kl.
1 Uitm. + VDH-Anw. + Res.CAC
Lingen CAC/CACIB (D)
2008
Gebr.Kl.
1 Uitm. + VDH-Anw.

Werkresultaten

BH
DGT- 71,5/75
UV
ZTP-V-1B
GHP/IPO-I

ZTP Wesenbildschema

Selbtsicherheit  mittel Unerschrockenheit  mittel
Temperament  mittel Fuhrigkeit  hoch
Leistungsbereitschaft  mittel Triebanlagen  mittel
Reizschwelle  mittel Schussuberprufung  gleichgültig
Griffverhalten  spitz/unbeständig Formwert / Wesenserprobung V-1B

Stamboom

ARGO-ARLEN Black Ballerina
Landesgrüppen Jugend-Sieger Altona
ZORBA Les Deux Peupliers
ODIN v.h. Wantij
 Baron BRYAN v. Harro’s Berg
ESMIR v. Hermansjomaik
ODYLLE Les Deux Peupliers
IGOR Les Deux Peupliers
HISCHJA Les Deux Peupliers
 DOUCLE  TITAAN Les Deux Peupliers
CASTOR v.d. Mooreiche
HISCHJA Les Deux Peupliers
 VANDERSEN Les Deux Peupliers
MACHICO Les Deux Peupliers
Future’s Unique ALOUETTE
World Champ. + Multi Champ.
NEW-JOY Les Deux
Peupliers
EMIR Les Deux Peupliers
URUS v. Hochstede
IKARUS v.d. Kollau
LADY v. Hochstede
ODYLLE Les Deux Peupliers
IGOR Les Deux Peupliers
HISCHJA Les Deux Peupliers
JOHANNA Les Deux Peupliers
ZORBA Les Deux Peupliers
ODIN v.h. Wantij
ODYLLE Les Deux Peupliers
QUIN v. Hof ter Eeckhout
ILANE vom Franckenhorst
LATOYA v.h. Wantij