09-09-2018, Internationale Tentoonstelling Rotterdam (Dag 2)                                               Keurmeester: Dhr. G. v.d. Bosch

VARRO (Eig: T. Bastiaens) Jeugdklas reuen : 1e Uitm.  & Beste Jeugdhond  &  BOB 

(Ned. Jgd.Kamp in aanvraag)

08-09-2018, Internationale Tentoonstelling in Rotterdam (Dag 1)                                                             Keurmeester: Dhr. G. Nijmann)

VASCO (Eig: P. Raats) Jeugdklas R: 1e Uitm. Beste Jeugdhond  &  BOB

(Ned. Jgd.Kamp. in aanvraag)

02-09-2018, DVIN Club Mach bij Kr. Gr. De Grensstreek in Meer.                                                  Keurmeester: Dhr. M. Nuijen

VARRO (Eig: T. Bastiaens) Jeugdklas R : 1e Uitm.   Grensstreek Jeugd Winner  &   Beste Jeugdhond  & Grensstreek Winner  &  Dagwinnaar GRENS-TROFEE 2018  (BOB)

 

VASCO (Eig: P. Raats) Tussenklas R:  1e Uitm.

MORAX (Eig: C. Houtepen) Gebruiksklas R: 1e Uitm.

LEXUS (Eig: P. Voermans) Openklas R: 1e Uitm.

IBAN (Eig: R. v/d Linde) Veteranenklas R: 1e Uitm.

VJENNA (Eig: K. Trouw) Jeugdklas T: 2e Uitm.

URANIA (Eig: M. van der Bruggen) Openklas T: 3e Uitm.

URSULA (Eig: A. Laseroms) Openklas T: 2e Uitm.

SHIVA (Eig: T. Jeroense) Openklas T: 1e Uitm. 

UNIQUE (Eig: P. Hendrikx) Fokkersklas T: 1e Uitm.  &  Grensstreek Winster

 

DOBERMANN GEDRAG TEST  (DGT)  75 punten te behalen.                                                          Keurmeesters Dhr. Tj. Havik & Dhr. H. Dekker

UNIQUE (Eig. P. Hendrikx) geslaagd met 72,5 pnt.

VJENNA (Eig. K. Trouw)  geslaagd met 73 pnt.

URSULA (Eig: A. Laseroms) geslaagd met 73,5 pnt.

VARRO (Eig: T. Bastiaens)  geslaagd met 74 pnt.

05-08-2018, Internationale Tentoonstelling “ Meierij Show” in ’s Hertogenbosch (Dag 2)                Keurmeester: J. Nallum (UY)

VARRO (Eig: T. Bastiaens) Jeugdklas R : 1e Uitm.   Beste Jeugdhond  &  CAC  &  BOB  &   Beste Jeugdhond in Rasgroep 2

Keurmeester: Dhr M. Nuijen

Eig: T. Bastiaens

04-08-2018, Internationale Tentoonstelling “Meierij Show” in ’s Hertogenbosch (Dag 1)                 Keurmeester: Dhr. P. Akkad (AU)

VASCO ( Eig: P. Raats) Jeugdklas R: 1e Uitm. & Beste Jeugdhond & Res.CACBeste Jeugdhond in Rasgroep 2.

Op 06-07-2018 zijn 10 pups geboren!

5 reutjes  &  5 teefjes allen zwart/rood

 

Taica met W nest

Moeder: TAICA Les Deux Peupliers
https://nl.working-dog.com/dogs-details/2969056/Taica-les-Deux-Peupliers

Vader: HARLEY Vom Elbauetal
https://nl.working-dog.com/dogs-details/1025257/Harley-vom-Elbauetal

01-07-2018, DVIN Kampioenschaps Club Mach bij Kringgroep Etten-Leur.                                 Keurmeester: I. Onstenk-Schenk

 

VASCO  (Eig: P. Raats)  Jeugdklas R : 1e Uitm.

 

 

 

 

 

VARRO (Eig: T. Bastiaens) Jeugdklas R : 2e Uitm.

 

UNIQUE  (Eig: P. Hendrikx)  Fokkersklas T :  1e Uitm.

10-06-2018, Internationale Tentoonstelling “De Baronie” in Hulten.                                       Keurmeester: Dhr. M. Nuijen

VARRO (Eig: T. Bastiaens) Jeugdklas reuen : 1e Uitm.

25-03-2018, Canicross in Steenbergen ( alle rassen)
URSULA (eig: A. Laseroms ) Proficiat met de 1e Plaats !!!

17-03-2018, ZUCHTTAUGLICHKEITSPRÜFUNG (ZTP) bij DVIN-Kr.Gr. De Grensstreek in MEER/HOOGSTRATEN
Keurmeester: Dhr. N. Daube (D)

UNIQUE (eig: P. Hendrikx ) Geslaagd: ZTP-V-1A

18-02-2018, VZH / IPO / SpH- Examen bij HSV- De Trouwe Herder in Geffen
Keurmeester: Dhr. C. Jaspers
LEXUS (eig: P. Voermans) geslaagd voor IPO-III : A-94, B-87, C-95 = 276 pnt. (Beste Afd. B & Beste Afd. C)
Nu ook gekwalificeerd voor het IDC-Wereld-Kampioenschap 2018 in Slowakije !

04-02-2018, Internationale Tentoonstelling in Eindhoven
Keurmeester: Mevr. H. Assenmacher-Feijel
TAYCO (eig: P. Tomasevic) Gebruikshonden klas Rzw. : 1e ZG.
UNIQUE (eig: P. Hendrikx) Tussen klas Tzw. : 1e Uitm.

19-11-2017, Ausdauerprüfung (UV- examen) bij DV-Abt. Düsseldorf (D)
Keurmeester: Dhr. A. Baumeister (D)
SAIRA (eig: R. Tempert ) Geslaagd voor ADpr.
TARCO (eig: J. Börk ) Geslaagd voor ADpr.
TAYCO (eig: P. Tomasevic) Geslaagd voor ADpr.

05-11-2017, VZH / IPO / SpH- Examen bij DVIN-Kr.Gr. De Grensstreek in Meer
Keurmeester: Dhr. L. Miggelbrink
UNIQUE (eig: P. Hendrikx) geslaagd voor VZH / BH met 53 pnt.
SAIKO (eig: J. Bronstein) geslaagd voor IPO-I : A-95, B-70, C-82 = 247 pnt.
TAICA (eig: P. Hendrikx) geslaagd voor IPO-I : A-90, B-88, C-74 = 252 pnt.
MORAX (eig: C. Houtepen) geslaagd voor IPO-III : A-85, B-90, C-90 = 265 pnt. (Beste Afd. B & Beste Afd. C )

Nu gekwalificeerd voor IDC-Wereld-Kampioenschap 2018 in Slowakije !

29-10-2017, BH / IPO, /FH- examen bij DV-Abt.-Melle (D)
Keurmeester: Dhr. A. Baumeister (D)

SAIRA (eig: R. Tempert ) Geslaagd voor IPO-I : 98-72-91=261 pnt.
(Beste afd. A & Beste afd. C)

22-10-2017, VZH / IPO / SpH examen bij DVIN-Kr.Gr. Brabant in Rosmalen.
Keurmeester: Dhr. Ant. v. Oirschot
OTWIN (eig: F. v. d. Aker) geslaagd voor Speurhond 2 (SpH-2) met 98 pnt.

15-10-2017, INDIVIDUEEL KAMPIOENSCHAP AFRICHTING DVIN in Best
Keurmeesters: Dhr. C. Jaspers, Dhr. S. Kwak, Dhr. R. de Jong

LEXUS (eig: P. Voermans) geslaagd voor IPO-III : A-84, B-82, C-83 = 249 pnt.
2e Plaats Nederlands Kampioenschap Africhting

01-10-2017, Internationale Tentoonstelling CAC/CACIB in Maastricht
Keurmeester: E. Wogan

TAYCO (eig: P. Tomasevic) Gebruikshonden klas R : 1e Uitm.

17-09-2017, Landesgrüppen-Siegerschau in Essen (D)
Keurmeester: Dhr. R. Killmaier (D)

TARCO (eig: J. Bork) Open klas R : 1e Uitm. + CAC + BOB
LANDESGRÜPPEN-SIEGER NORDRHEIN

17-09-2017, Alle rassen wedstrijd “AAD LIEFTINCK BOKAAL” bij DVIN-Kr.Gr.Etten-Leur.
Keurmeesters: Dhr. R. v. Eck, Dhr. A. v. Oirschot, Dhr. R. Zainal

LEXUS (eig: P. Voermans) geslaagd voor IPO-III : A-86, B-85, C-83 =254.
WINNAAR “AAD LIEFTINCK BOKAAL”
MORAX (eig: C. Houtepen) geslaagd voor IPO-III : A-78, B-82, C-86 = 246.

10-09-2017, Dobermann Clubmatch “De 4e GrensTrofee” in Meer.
Keurmeester: Dhr. P. v. Montfoort
SAIKO (eig: J. Bronstein) Openklas R : 2e ZG
MORAX (eig: C. Houtepen) Gebruikshondenklas R : 1 ZG
URSULA (eig: A. Laseroms) Jeugdklas T : 2e Uitm.
URANIA (eig: M. van der Bruggen) Tussenklas T : 2e ZG
SHIVA (eig: T. Jeroensen) Openklas T : 3e ZG
SAIRA (eig: P. Hendrikx & R. Tempert) Fokkersklas T : 3e ZG
UNIQUE (eig: P. Hendrikx) Fokkersklas T : 1e Uitm.
TAICA (eig: P. Hendrikx) Fokkersklas T : 2e Uitm.

30 Mei 2017 zijn er VEELBELOVENDE PUPS geboren !!!
7 Reuen & 3 Teven, allen zwart / rood !!!
V-nest

Moeder: TAICA Les Deux Peupliers https://nl.working-dog.com/dogs-details/2969056/Taica-les-Deux-Peupliers

Vader: NOSTRA van de Donauhoeve https://nl.working-dog.com/dogs-details/2780552/Nostra-van-de-Donauhoeve

28-05-2017, Internationale Tentoonstelling in Oss
Keurmeester: Dhr. M. Nuijen

SAIRA (eig: R. Tempert ) Open klas T : 4e Uitm.

21-05-2017, Dobermann Karakter Test (DKT) – examen bij DVIN-Kr.Gr. Rosmalen
Keurmeesters: Tj. Havik & L. Kuper

SHIVA (eig: T. Jeroense) DKT geslaagd met 95 punten

19-03-2017, IPO Examen bij VDH-Kringgroep in Zoele.
Keurmeester: Dhr. G. List

LEXUS (eig: P. Voermans) IPO-III, A: 84, B: 90, C: 90 = Totaal: 264 pnt.
(nu gekwalificeerd voor WK in Italy)

11-03-2017, ZTP – examen bij DVIN-Kr.Gr. De Grensstreek in Meer
Keurmeester: Dhr. N. Daube (D)

SAIRA (eig: R. Tempert ) geslaagd : ZTP-V-1A (beste v/d dag)
SHIVA (eig: T. Jeroense) geslaagd : ZTP-V-1A
SAIKO (eig: J. Bronstein) geslaagd : ZTP-SG-1A
TAICA (eig: P. Hendrikx) geslaagd : ZTP-SG-1B

05-03-2017, IPO – Wedstrijd “De GrensCup” bij DVIN-Kr.Gr. De Grensstreek
Keurmeesters: Dhr. Ant. v. Oirschot (NL) & Dhr. W. v. Londersele (B)

MORAX (eig: C. Houtepen) IPO-III, A: 71, B: 88, C: 90 = Totaal: 249 pnt.
“GRENSCUP KAMPIOEN 2017″

11-02-2017, IPO Examen bij VDH-Kringgroep in Waalre.
Keurmeester: Dhr. B. Miggelbrink

LEXUS (eig: P. Voermans) IPO-III, A: 74, B: 84, C: 92 = Totaal: 250 pnt.
MORAX (eig: C. Houtepen) IPO-III, A: 83, B: 72, C: 90 = Totaal: 245 pnt.

05-02-2017, Internationale Tentoonstelling in Eindhoven
Keurmeester: Mevr. H. Assenmacher-Feijel
SAIRA (eig: R. Tempert) Tussenklas T : 3e Uitm.

Wij wensen iedereen een gezond, sportief en succesvol 2017 !!!